שילוח בינלאומי לחברות הייטק

שילוח בינלאומי לחברות הייטק

עם התפתחות תעשיית ההייטק בארץ שהולכת וצומחת יותר ויותר בשנים האחרונות, כך גם תופעת הרילוקיישן נעשתה נפוצה הרבה יותר בקרב ישראלים שנשלחים לעבוד במדינות שונות. לפיכך יותר אנשים זקוקים לשירות שילוח בינלאומי לחברות הייטק. זה בהחלט לא פשוט להעביר את כל מרכז חייכם למדינה אחרת, אבל אנחנו יכולים להפוך את זה לפשוט יותר עבורכם. טימנט היא חברה המתמחה באריזות ושילוח בינלאומי לכל יעד ובעלת ניסיון רב בעבודה עם לקוחות פרטיים ועסקיים, כולל שילוח בינלאומי לחברות הייטק ושילוח בינלאומי לעובדי חברות הייטק שעושים רילוקיישן. הצוות המנוסה שלנו יעזור לכם להעביר את החפצים שלכם בראש שקט.

שילוח בינלאומי לעובדי חברות הייטק – במה זה כרוך?

אחת ההחלטות החשובות ביותר שתצטרכו לעשות לפני המעבר היא בחירת חברת שילוח. חברת השילוח שתבחרו בה תהיה אחראית על החפצים האישיים ויקרי הערך שלכם ולכן כדאי לשים לב שהיא עומדת בכמה קריטריונים חשובים. מובן שהיא צריכה להיות אמינה, מנוסה ומקצועית, אך כדאי גם להסתכל על דברים נוספים, כגון: היכולת הגאוגרפית שלה ולכמה מדינות היא מגיעה, אילו שירותים היא מציעה והאם הם מתאימים לכל הצרכים שלכם, מהי האחריות שהחברה מציעה ואיזה ביטוח ניתן לעשות למקרה שהמטען מתעכב או ניזוק והאם יש לחברה את כל הרישיונות הנדרשים על פי חוק. טימנט עומדת בסטנדרטים הגבוהים ביותר לשילוח בינלאומי ומחויבת לתקנים בינלאומיים. הצוות שלנו בעל ותק רב בתחום השילוח ובפרט בתחום שילוח בינלאומי לחברות הייטק.

שילוח בינלאומי לחברות הייטק – איך בוחרים נכון?

ככל שהחברה מציעה יותר שירותים תומכים, כך תדעו שתוכלו לסמוך עליה שתדאג לכל האספקטים של השילוח ותוכלו לטוס ללא דאגות. נוסף על כך, כדאי לבדוק אם חברת השילוח חברה באיגוד בינלאומי של חברות שילוח, כיוון שזה סימן שהחברה ככל הנראה עומדת בכל התקנים, עובדת ברמה מקצועית גבוהה ומשתמשת בחומרים האיכותיים ביותר לאריזה. חברת טימנט חברה באיגודים בינלאומיים AMSA ו-HHGFA ואנחנו מציעים מגוון רחב של שירותים, משירותי אריזה באתר הלקוח, דרך שילוח חפצים אישיים מדלת לדלת ועד לאחסנה וייעוץ לאריזות. צרו עמנו קשר במספר שבראש העמוד ונשמח לייעץ ולעזור לכם לעשות את המעבר בראש שקט.

כתיבת תגובה