שותפות בפרויקט הסימביוזה

כחברה הפועלת על פי ערכי הקיימות, חברת TEAMNET רואה את עצמה כבעלת אחריות להרחיב את מעגלי הפעולה שלה במטרה להרחיב את השפעתה החיובית ותרומתה האמיתית באופן רחב טווח, ומשמעותי ככל שניתן. אחד האמצעים בו היא עושה זאת, הוא השתתפות פעילה ובאופן שוטף בפרויקט הסימביוזה.  

מהו פרויקט הסימביוזה? 

פרויקט הסימביוזה הוא פרויקט היזום על ידי מנהל התעשיות במשרד הכלכלה והתעשייה והמשרד לאיכות הסביבה. העיקרון המנחה על פיו פועל הפרויקט הוא שחומרים ומוצרים המהווים פסולת חסרת שימוש עבור גורם אחד, עשויים להיות חומרי גלם יעילים וטובים עבור גורם אחר. על ידי יצירת סימביוזה תעשייתית, מעודדים ניצול מקסימאלי של חומרי הגלם. 

ככל שניצול חומרי הגלם גדול יותר, כך מתבזבזים פחות משאבים וטביעת הרגל הסביבתית קטנה יותר. התוצאה – מזעור הנזק האקולוגי ושמירה על איכות הסביבה למען הטבע ולמען רווחת הדורות הבאים.

איך עובד פרויקט הסימביוזה? 

כאמור, מטרת הפרויקט היא למנוע בזבוז חומרי גלם. במסגרת היוזמה, מקשרים בין חברות יצרניות המייצרות פסולת, לבין חברות המשתמשות בפסולת הזו כחומר גלם לתהליך ייצור. כתוצאה מכך, חומרים שבמקרה אחר היו נזרקים למטמנה, הופכים למשאב שימושי ומועיל המנוצל במלואו. 

במסגרת הפרויקט, ממפים את סוגי הפסולת השונים ומתעלים אותם לגופים אשר צורכים אותם ונהנים מאספקת שוטפת של חומרי גלם איכותיים.

ליצירת קשר עם המומחים שלנו או קבלת הצעת מחיר