רילוקיישן

עם טימנט, זה עובר בקלות!

מתכננים רילוקיישן לעובדים או שקיבלתם החלטה משפחתית לפתוח דף חדש מעבר לים? עם טימנט, תעברו את התהליך בקלות, במהירות וביעילות. עם 20 שנות ניסיון בתהליכי רילוקיישן, בשילוח בינלאומי ובעמילות מכס עבור חברות מובילות במשק, גופים ממשלתיים ומשפחות, כל שנותר לכם הוא ליהנות מהחוויה המרגשת, בדרך לחיים החדשים שלכם!

טימנט איתכם עד קצה העולם

צוות טימנט ילווה אתכם אישית לאורך כל הדרך, מאריזת תכולת הבית, דרך השילוח הבינלאומי של המטען האישי, יצירות אומנות וחפצים רגישים ועד עמילות מכס והובלה לביתכם החדש, במסלול שמתאים לכם:

100% ארוז

שירות אריזה מקצועית לתכולת הבית ע”י צוות מיומן ורגיש לפרטיות שלכם, שיעניק טיפול מיוחד לחפצי אומנות ולציוד ביתי יקר.

Pack & Go

שירות אריזה מקצועית לתכולת הבית וטיפול מקיף בכל שלבי השילוח הימי, עד העמסת המכולה לאונייה.

Door to Door

שירותי אריזה מקצועית לתכולת הבית, וטיפול מקיף בתהליכי השילוח עד ביתכם החדש.

VIP Relocation

שירות ייחודי לחברות הכולל ייעוץ וליווי באיתור דירה, בתי ספר לילדים, אשרות עבודה, תעסוקה לבן/בת הזוג, ביטוחי בריאות, רכישת רכב ועד מילוי המקרר בכל טוב…

20 שנות ניסיון ברילוקיישן, שילוח בינלאומי ועמילות מכס

רשת סוכנים גלובלית ב-100 מדינות

עמידה בתקנים בינלאומיים מחמירים

100 עובדים מיומנים ואדיבים בפריסה ארצית

מחויבים לקיימות עם דיגיטציה מלאה וחומרי אריזה ממוחזרים

טימנט מובילה ביתרונות

מקצועיות מעל הכל

טימנט חברה ב-FIDI Global Alliance – איגוד הרילוקיישן הגדול בעולם עם נציגויות ב- 100 מדינות ובאיגודים הבינלאומיים המובילים IAM ו-EURA.
איגודים אלו מציבים רף כניסה גבוה המחייב ניסיון מקצועי מוכח בתחום השילוח הבינלאומי בכלל והרילוקיישן בפרט, עמידה במבדקי ביצועים, חוסן כלכלי וסטנדרטים גבוהים של שירות. בנוסף, אנחנו עומדים בתקנים בינלאומיים מחמירים וביניהם 9001:2015 ISO, תקנים אירופים, אמריקאים ואסייתים ובכל הרישיונות וההיתרים הנדרשים בתחום השילוח הבינלאומי ועמילות המכס.

צוות מקצוענים In house

בענף שמבוסס על קבלנים וקבלני משנה, בטימנט מבינים שאנחנו עוסקים קודם כל באנשים, בתכולת הבית ובחפצים אישיים בעלי ערך כלכלי ורגשי.
לכן ארזנו עבורכם לאורך השנים צוות שכיר, ותיק ונאמן, המחויב לעמידה בסטנדרטים המקצועיים והשירותיים הגבוהים של החברה ויודע לטפל ברגישות בתהליך משנה החיים שאתה עוברים.

ניסיון רב-תחומי

ב-20 שנות פעילותנו, אנחנו מלווים תהליכי רילוקיישן לעובדים ומנהלים פרויקטים מורכבים בתחום השילוח הבינלאומי ועמילות מכס בחברות ישראליות מובילות, בחברות בינלאומיות, במשרדי ממשלה, בארגונים ציבוריים ובשגרירויות זרות.
במקביל, רכשנו מומחיות בהעתקת מפעלים וקווי ייצור בארץ ובעולם ובפיתוח, תכנון וייצור של אריזות ייחודיות לתעשיות הביטחון, ההייטק והפארמה ובאריזת חפצי אומנות. והיום, כל הידע הזה מגיע אליכם הביתה.

פריסה מקומית ועולמית

כחברת לוגיסטיקה מהמובילות בישראל, תמצאו אצלנו מענה לכל צורכי התכולה שלכם. החל ממרכז לוגיסטי בשטח של 20,000 מ”ר המשמש לאחסון תכולות ומכולות, דרך צי משאיות ורכבים מסחריים זמין ועד רשת סוכנים בינלאומית. למעשה, אין זה משנה מהי מדינת היעד שלכם, כי בכל נמל כבר מחכה לכם נציג שלנו, אשר יטפל עבורכם בשחרור המשלוח והובלתו עד ביתכם החדש.

8 שלבים בדרך לחיים חדשים

הניסיון העשיר שצברנו בטימנט, המערכות הטכנולוגיות-לוגיסטיות המתקדמות שלנו, תהליכי העבודה היעילים והצוות המיומן שמלווה אתכם, יסייעו לכם למזער את אי הוודאות ואת החששות הטבעיים שמתלווים לתהליך הרילוקיישן ויחסכו מכם הוצאות מיותרות ועוגמת נפש.

1

שיחת היכרות אישית ותיאום תאריך משלוח התכולה והרילוקיישן

2

בפגישה שנערוך בביתכם, נסביר לכם על התהליך, נבצע סקר להערכת נפח ומשקל התכולה, נזהה צורך באריזות ייעודיות לחפצי אמנות וציוד יקר ערך, נתעד את התכולה ונתכנן את דרכי הגישה למובילים.

3

נקבע את קביעת דרכי השינוע: ים, אוויר או שילוב בין השניים ואת אופן ההובלה עד ביתכם החדש.

4

נגיש לכם הצעת מחיר המפרטת את כל ההוצאות הצפויות לכם והצעת מחיר לכיסוי ביטוחי מקיף לכל המשלוח.

5

נעשה לכם הדרכה משפחתית כדי שתהיו מוכנים ליום האריזה

6

נארוז את תכולת הבית שלכם באופן מקצועי ובמידת הצורך, נעמיד לרשותכם אריזות ייעודיות בייצור עצמי.

7

נאחסן את הציוד שלכם במכולה, נכין רשימת תכולה וננעל את המכולה, שתעשה את דרכה למרלו”ג או לנמל. מרגע זה תוכלו לעקוב אונליין אחר המכולה באתר טימנט, או באמצעות עדכונים שוטפים בדוא”ל, ממנהל התיק האישי שלכם.

8

נקשר ביניכם לבין נציג חברת טימנט במדינת היעד שיבטיח פריקה איכותית ובטוחה, שחרור מהיר של התכולה מהמכס ושינוע שלה עד הבית.

תשובות שארזנו בשבילכם

מה הם חוקי המכס במדינת היעד?

לכל מדינה חוקים משלה ובחלקן ניתן לקבל פטור מתשלום מכס עם הצגת ויזת עבודה. מומחי הרילוקיישן של טימנט יספקו לכם את כל המידע הדרוש למעבר חלק ומהיר במכס במדינת היעד.

האם ניתן להכניס הכול למכולה?

ממש לא. ישנם חפצים וחומרים שנחשבים למסוכנים לשילוח ימי או שכניסתם למדינת היעד אסורה. לדוגמה: קורקינט חשמל, מזון יבש, אלכוהול ועוד. מעבר לעוגמת הנפש שבאובדן הציוד שארזתם, אתם עלולים להיקנס ואף לגלות שהמכולה עושה את דרכה חזרה לישראל… אך אל דאגה, אנחנו בטימנט נדריך אתכם ונמנע כל תקלה.

איך אתם אורזים את החפצים?

בטימנט צברנו ניסיון רב באריזת חפצים וציוד ביתי, עסקי ותעשייתי. מעבר לאריזות הסטנדרטיות, יש לנו מפעל המייצר אריזות ייעודיות לשינוע חפצי אומנות או מערכות רגישות הזקוקות לבלימת זעזועים או ללחות מבוקרת. בכל מקרה, האריזות, שחלקן עשויות עץ או דורשות משטחי עץ, הן בעלות אישור ממשרד החקלאות על כך שעברו חיטוי מוקפד למניעת חדירת חרקים ומזיקים לארץ היעד. ללא אישור זה, המכולות שלכם לא יקבלו אישור כניסה למדינת היעד.

כמה זמן מראש כדאי לתאם את תאריך הרילוקיישן?

אם מדובר בהעברת תכולת בית, מומלץ לתאם לפחות חודש מראש. הצוות שלנו יגיע אליכם לצורך הערכת התכולה, בדיקת דרכי הגישה לבית בישראל, ואם מדובר בהעברה מדלת לדלת, נבדוק גם את דרכי הגישה גם בבית שלכם במדינת היעד.

האם אני יכול לארוז בעצמי?

אפשר, אבל אל תסגור את הארגזים, כדי שנוכל לוודא שלא ארזת פריטים אסורים ושהאריזה בוצעה באופן תקין בהתאם לדרישות הביטוח.

האם אני צריך להגיע בעצמי למכס או לנמל?

ממש לא. נציג טימנט במדינת היעד יטפל עבורך בכל התהליכים הדרושים לשחרור המשלוח מהמכס ולהובלתו לבית החדש.

בואו נעבור על הפרטים

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

או התקשרו: 04-866-9991