פתרונות אריזה לתעשייה עם טימנט

טימנט מתמחה במתן פתרונות אריזה להעברת מטענים בשינוע ימי, אווירי ויבשתי. אנחנו מאמינים כי תכנון נכון של אריזה חכמה יכול לחסוך הרבה כאב ראש מיותר. תכנון האריזה במפעל הייצור שלנו נעשה על ידי האנשים המקצועיים ביותר בתחום: מהנדסים, בקרי איכות, עובדי ייצור, עובדי שירות לקוחות, ועוד.  ביחד אנחנו נממש את הניסיון שצברנו כדי לספק למוצר שלכם את ההגנה הטובה ביותר והאריזה החסכונית ביותר, שיביאו אותו אל היעד בשלמותו. 

תכנון אריזה מותאמת לכל מטען

כשמדובר בהעברת מטענים מורכבים במכולות, אנחנו כאן כדי למצוא את הדרך המשתלמת ביותר לאריזת המטען שלכם. עם אריזה שתוכננה היטב מראש, אפשר יהיה לארגן את המכולה בעתיד ביתר יעילות. 

אבל בין אם מדובר במכונה שמשקלה כמה עשרות טונים ובין אם ברכיב אלקטרוני מזערי, אריזה חכמה שמותאמת אישית לכל מטען היא דבר שאין להקל בו ראש. מחלקת ההנדסה שלנו בוחנת כל מטען ומוצר לגופו, בוחנת את הרגישויות, מודדת ושוקלת, ומעצבת את האריזה הנכונה ביותר על פי דרישת הלקוח.

יצור האריזה ובחירת חומרים על פי אופי השילוח (ימי, אווירי, יבשתי)

כשמהנדסי המכונות שלנו מקבלים את ההזמנה לייצור אריזה, הם מתרגמים את העיצוב לכדי מוצר עמיד ויציב בשטח. איך הם עושים את זה? תחילה יש לוודא שיש ברשותנו את כל החומרים והחלקים הדרושים, ובמידת הצורך להזמין רכש חיצוני. 

בחירת החומרים היא עניין מורכב וחשוב לדייק בו. תנאי השילוח בים או באוויר – טמפרטורות, לחות – יכולים לעיתים להשפיע על המטען בדרכים לא רצויות ולגרום לנזקים. כדי להבטיח אריזה איכותית ועמידה שתגן על המטען מפני גורמים חיצוניים, המהנדסים של טימנט יבחרו את חומרי האריזה בהתחשב בתנאי הדרך הצפויים. אנחנו תמיד משכללים את ארגז הכלים שלנו, ונמצאים בפיתוח מתמיד של פתרונות אריזה שונים ובחיפוש אחר מגוון חומרים חדשים לשימוש בייצור.

תנאי דרך נוספים שאנחנו מביאים בחשבון הם הזעזועים העלולים להיגרם למטען בזמן השינוע. לכן במקרה הצורך נדָמה העברה של המטען במעבדה ממוחשבת או בשטח, ונעמיד אותו בפני תנאים משובשים כמו רעידות, בלמים, עליות וכיוצא באלה. ניסוי והדמיה של תנאי הדרך עוזרים לנו לוודא כי האריזה מעניקה למטען הגנה מרבית. 

העובדים במחלקות השונות במפעל הייצור שלנו עובדים בשיתוף פעולה ובתשומת לב לכל פרט, כך שבסופו של תהליך הייצור הם מאחדים את העבודה המשותפת לכדי מוצר האריזה הסופי. משך הזמן של ייצור אריזה איננו קבוע, הוא משתנה בהתאם למוצר. עם ביצוע הזמנה לייצור אריזה בטימנט, אנחנו דואגים ליידע את לקוחותינו באשר לצפי של זמן הייצור. כמו כן, לכל אורך תהליך הייצור אנחנו מקפידים על בקרת איכות, וחשוב לנו שמוצר האריזה שנספק ללקוחותינו יעמוד בכל מבחני האיכות.

להלן כמה מארזים מיוחדים שאנו מייצרים