ארגזים

ארגזים לאריזה ואחסון 

ארגזים משמשים אותנו למטרות שונות, כשהעיקריות שבהן, הן, אריזה ואחסון. ארגזים מקרטון, משמשים אותנו עבור אריזות שונות, כשידועה מכולם, היא האריזה שלפני הובלה לפני מעבר דירה.
כשאנחנו עומדים לפני מעבר דירה, אנחנו מזמינים מחברת ההובלה שתספק לנו את שירותי ההובלה, כמות גדולה של ארגזים מקרטון, שבהם נוכל לאחסן את הפריטים הרבים שאנחנו מתכוונים להעביר מהדירה הישנה לדירה החדשה.

מומלץ תמיד להזמין כמות גדולה יותר של ארגזים. מכיוון, שככל שאנחנו חושבים שתספיק לנו כמות מסוימת של ארגזים, בסוף מתברר לנו, שאנחנו צריכים כמות הרבה יותר גדולה.

היתרון של ארגזים מקרטון לעומת ארגזים אחרים

היתרון של ארגזים מקרטון על פני ארגזים אחרים, כשמדובר באריזה של חפצים, טמון במשקל הקל שלהם. ארגזים מקרטון אינם כבדים כמו ארגזים מעץ, או ארגזים אחרים. וכמובן, שאנחנו מקבלים אותם מקופלים כשהם מגיעים אלינו ותופסים פחות מקום. עד שאנחנו ממלאים אותם, ובנוסף, אנחנו יכולים לכתוב ולסמן עליהם, ובסוף התהליך, להחזיר אותם מקופלים לחברת ההובלות.
חברות הובלה מעבירות ללקוחותיהן, את הכמות הנדרשת של ארגזים לאריזה, לפי בקשתם, בתחילת תהליך האריזה.

חשוב לסמן על כל ארגז מה הוא מכיל, כי אחרת, בתום מבצע האריזה, כשהארגזים יגיעו לביתכם החדש, לא תדעו איפה למקם את הארגזים הלא מסומנים וגם לא תדעו, מה מכיל כל אחד מהם, ואם חסרים לכם פריטים כלשהם, שנאבדו, או שנשארו בבית הקודם.

ארגזים לאחסון מחומרים שונים 

פרט לארגזים מקרטון, שמיועדים לאריזה לפני הובלה, קיימים ארגזים נוספים, שעשויים מחומרים שונים. קיימים ארגזים לאחסון, העשויים מעץ, מפלסטיק, וממתכת. סוגי ארגזים נוספים המיועדים לאחסון, הינם, ארגזים מקש ומבמבוק, המיועדים לאריזה של חפצים קלים, כמו צעצועים לילדים או כדומה.

כיצד בוחרים ארגזים?

אנחנו בוחרים באילו ארגזים להשתמש, לפי התפקיד שאנחנו מייעדים להם.
במידה ואנחנו מתכוונים לשלוח חפצים או תכולה לחו”ל, אנחנו מזמינים חברת שילוח, על מנת לקבל ייעוץ והצעת מחיר על עלות המשלוח.
לאחר שאנחנו שוכרים את שירותיה של החברה, אנחנו מקבלים הביתה ארגזים לאריזת התכולה שאנחנו מתכוונים לשלוח, כשחברת השילוח היא זו הקובעת, באילו ארגזים אנחנו נארוז את המשלוח.

חברת טימנט בע”מ, הינה חברה המעניקה שירותי אריזות ושירותי שילוח והובלה בינלאומיים. אנחנו מעבירים ללקוחותינו ארגזים איכותיים לאריזת משלוחים שהם עתידיים לשלוח לחו”ל, באמצעותנו.

כתיבת תגובה