שירותי אחסון

שירותי אחסון – היכן מאחסנים תכולה ומי אחראי על כך?

לא פעם כאשר אנו עוברים דירה או עוברים משרד, אנו נדרשים לשירות אחסון. חברות ההובלה יציעו לכם מחסנים בהם יאוחסן כל הציוד היקר שלכם. מדובר גם על שירות אידיאלי כאשר אתם עוברים דירה, והיעד הבא איננו זמין לכם. היכן בדיוק תאחסנו את החפצים? אז הנה ניתנת לכם הזדמנות פז לאחסן אותם באמצעות חברה מקצועית ומהימנה, אשר צברה זה לא מכבר ניסיון רב בתחום ההובלות ובתחום האחסון.

איזו חברת אחסנה לבחור?

שירותי אחסון ניתנים על ידי חברת הובלות. יש לבחור חברת הובלות אשר תציע לכם שירותי אחסון אופטימאליים. חברה בעלת תודעת שירות גבוהה, חברה אשר תעניק לכם ביטוח על החפצים, תשמור על סדר וניקיון של החפצים המאוחסנים. חברת שירות אחסון מציעה לכם גם אריזה של כל החפצים ולא רק אחסונם, היא מעסיקה את מיטב אנשי המקצוע הבקיאים בתחום שירותי אחסון של חפצים. לעיתים מדובר על תכולת דירה, זהו הרכוש היקר לכם ביותר, ולכן יש להפקיד את המלאכה בידי אנשי המקצוע הטובים והמיומנים ביותר.

שירותי הובלה משלימים

כאשר אתם בוחרים חברת שירותי אחסון בדקו באם היא מציעה  לכם שירותים נלווים כגון אריזת התכולה והובלתה למחסן המתאים, מקום בטוח. עם סיום תקופת האחסון, תעביר החברה את כל החפצים למקום המיועד. חברת שירותי אחסון גם חייבת מערכת אבטחה הפועלת לאורך כל שעות היממה זאת על מנת להבטיח את ביטחון התכולה שלכם. מערכת אבטחה מגובה במצלמות אבטחה ובמערכת פריוריוטי המאפשרת ללקוח לקבל מידע בכל רגע נתון. מדובר על עסקת חבילה אופטימאלית מבחינתכם.

מכיוון שמדובר על הרכוש היקר ביותר לכם, בחרו את החברה האמינה, המקצועית והמנוסה ביותר בתחום, על מנת להבטיח את ביטחון התכולה ועל מנת לא להיתקל במצבים לא רצויים ובלתי צפויים.

רוצים לאחסן ציוד?
נדרשים להובלת תכולה ממקום למקום?
זקוקים לשירותי שילוח בינלאומי?

אנו מזמינים אתכם עוד היום ליצור קשר עם חברת טימט בע”מ, אחת החברות המובילות בתחום אחסון חפצים והובלתם ממקום למקום, אנו נעשה הכל על מנת שאתם תזכו לקצת שקט נפשי בעת העבר ואחסון החפצים!

 

כתיבת תגובה