שינוע

שינוע – מעבירים אל היעד שלכם

טימנט בע”מ היא חברה העוסקת בשינוע מוצרים/חפצים בתחום התעשייה, הייטק, אומנות ועוד. אנחנו משנעים מטענים בצורה יעילה וחסכונית ובתיאום עם דרישות הלקוח. לחברה ניסיון רב בשינוע של כל סוגי הציוד ועובדת גם עם ציוד טכנולוגי רגיש.

מקצועיות ואמינות

חברת טימנט בע”מ מציעה לכם שירות העברת חפצים מכל מקום לכל מקום בעולם. כמו כן, אנחנו עובדים עם כל סוג של תכולה – חפצים יקרי ערך, ציוד עדין, ריהוט גדול וכבד ועוד. אנחנו נלווה אתכם לכל אורך תהליך המעבר. על מנת לשתף אתכם בתהליך השינוע, אנחנו נשלח לכם נציג שלנו לייעוץ, הערכה ותכנון של המעבר, ללא כל התחייבות . אנחנו מבינים שאם משקיעים בתכנון והכנה מוקדמת, התוצאה הסופית תהיה הטובה ביותר.

אריזת הציוד

אנחנו עוזרים ללקוח בשלבי תכנון האריזה ובאריזה עצמה בבית הלקוח. נציג של טימנט בע”מ יבנה מודל לאריזה על מנת להתאים את סוג האריזה למוצר ולתנאי הדרך. אפשרויות האריזה הן רבות: אריזות עץ, אריזות משולבות, אריזות עץ וקרטון ועוד. למחלקת ההנדסה שלנו ניסיון בתכנון אריזות בכל הגדלים והמשקלים. אתם יכולים לסמוך עלינו שנתאים את האריזה לפריט ולתנאי הדרך ובכך נבטיח את הגעתו ליעד בשלמות.

המכלת הציוד

שלב נוסף במעבר הוא ההמכלה. אנחנו מבצעים המכלה ופריקה של מכולות במחסני החברה או בבית הלקוח. אופן איחסון הציוד במכולות משפיע על המטען שבתוכן. המכלה נכונה וקיבוע של הציוד מבטיחה שתוכן המכולה לא יינזק בעת המעבר. חברת טימנט בע”מ היא בעלת אישור רשמי להמכלות שניתן לה על ידי MarCo – תעודת Certificate – הסמכה לשינוע מטענים מסוכנים בהובלה ימית.

שילוח בינלאומי

שילוח בינלאומי הוא מקצוע בפני עצמו. למי שעוסק בכך דרוש ידע בכל מה שנוגע להעברת סחורה לחו”ל ומחו”ל. עליו להיות בקשר עם גורמים רבים ברחבי העולם ולהתמודד עם גופים שונים על מנת שתהליך המעבר יבוצע בשלמות ויגיעו ליעדו בשלום. הגופים אתם המשלח עובד הם: שולח הסחורה, חברת השילוח הבינלאומי, חברת הספנות או חברה אווירית, רשויות הנמלים ורשויות המכס.

כתיבת תגובה