שינוע מכונות

מפעלים צריכים לבחור את המיקום שבו הם פועלים בקפידה רבה. בחירה נכונה, במקום הטוב ביותר לפעילות יכולה להשפיע באופן משמעותי על הרווחיות. בנוסף, חשוב מאוד לתכנן היטב את מיקומו של כך קוו יצור ושל כל מכונה ומכונה.
מעת לעת, כחלק מהיערכות חדשה, עולה צורך לבצע פעולה מורכבת של שינוע מכונות. במקרים מסוימים, פעולה זו מתרחשת בתוך כתליו של מפעל קיים. במקרים אחרים, פעולה זו של העברת מכונה או אפילו של קו ייצור, נעשית בין מרחקים גדולים ואף כחלק מהעברה של אגף ייצור או מפעל שלם מעבר לים.
פעולה של שינוע מכונות, העברת קו ייצור או העתקת מפעל ממקום אחד למשנהו צריכה להתבצע בזהירות רבה. הפעולה צריכה להתבצע תוך תכנון מדוקדק, חישוב של לוחות זמנים ויצירת קשר עם חברת שילוח מתמחה.
עומדים בזמנים 
כחלק מהתהליך של שכירת השירות של הובלה ושינוע של מכונות וקווי ייצור חשוב להסכים מראש על תובלה בפרק זמן נתון. מחד, חשוב לקבל שירות מהיר, כדי לקצר את הזמן הדרוש לחידוש פעולת הייצור. מאידך, חשוב שלא לפגוע בסטנדרטים של בטיחות ושל איכות.
מומחים לשינוע
בישראל כמו בעולם חשוב לבחור בקפידה את החברה שתבצע העברה מורכבת של שינוע מכונות. לא כל חברת שילוח או חברה להובלות מסוגלת לבצע העברה של מכונה או של כמה מכונות בצורה שתניח את הדעת. כדי לקבל תוצאות מושלמות, בלי פגיעה בכושר הייצור ותוך זמן סביר, חשוב לבדוק היטב כמה וכמה דברים. בין היתר חשוב:
• לברר שלחברה הנדונה יש מומחיות בהובלות בכלל ויכולת גבוהה בפעולות של שינוע מכונות בפרט.
• לברר שניתן לקבל שירותי שילוח מתאימים, בהתאם למרחק הגיאוגרפי של ההעברה הצפויה.
• לבדוק מראש שהפעילות נעשית כולה תוך הקפדה על מקצועיות ועל פי תקנים מחמירים ברמה בינלאומית.
• לבדוק את כל הפרמטרים החשובים של סוגי אריזות, צורות אריזה, מערכות תובלה וכלי תחבורה.

כתיבת תגובה