שילוח חפצים

מתי אנחנו צריכים שירותי שילוח חפצים 

קיימים מספר מקרים שבהם אנחנו זקוקים לשירותי שילוח חפצים לחו”ל. המוכרים שבהם, הוא רילוקיישן, או שילוח חפצים בודדים לחו”ל, המחייבים פרוצדורה מסודרת של מעבר החפצים דרך שלטונות המכס של שתי המדינות, זו שהמשלוח יוצא ממנה, וזו, שאליה הוא נשלח.

כיצד מתבצע התהליך של שילוח חפצים לחו”ל

הפרוצדורה של שילוח חפצים לחו”ל, מורכבת וכוללת הכנת מסמכים רבים הקשורים למשלוח ולשולחים, קבלות על מוצרים חדשים היוצאים בקונטיינר, אישורים מגורמים רשמיים ועוד. היות וכל עיכוב בהכנת המסמכים ואישורם ע”י גורמים מוסמכים, עלול לעכב את יציאת המכולה עם החפצים, מומלץ לפנות לחברת שילוח, בעלת ניסיון, ידע וותק רב בתחום.

תהליך שעבור אנשים מן השורה, עלול להיראות כמורכב ומתיש, עבור אנשי חברת השילוח, הוא תהליך מוכר, שהם עוסקים בו כבר שנים ארוכות.

תהליך של שילוח חפצים כשהוא נעשה ע”י אדם חסר ניסיון, עלול להתארך מעבר לזמן הרצוי, לפעמים ללא הצדקה, רק בגלל שטופס או מסמך מסוים לא מולאו לפי דרישות פקידי המכס. אין טעם שתבזבזו זמן או תתרגזו על התשובות הלאקוניות שתקבלו מפקידים במכס, שכבר ראו ושמעו את הכל, אם אתם יכולים לפנות לחברת שילוח, שתטפל בכל נושא השילוח, מבלי תצטרכו להקדיש לנושא מעבר לזמן הנדרש.

כיצד בוחרים חברת שילוח חפצים מקצועית

ההחלטה לשלוח חפצים לחו”ל, או לעבור למגורים במדינה זרה, מתקבלת לאחר לבטים ומחשבה עמוקה. לאחר שהגעתם להחלטה, אתם צריכים להתחיל בתכנון המעשי של המשלוח, הכולל, אריזה, קבלת אישורים מהגורמים המתאימים, קביעת תאריך למשלוח, ומציאת מקום לאחסון הדברים עד שהם יוצאים לדרך.
כשאתם פונים לחברת שילוח בינלאומי בינלאומית, ישנם מספר נושאים שאתם צריכים לקבוע מראש לפני שאתם סוגרים על העסקה.

  • תיאום עם נציג החברה לקיום ביקור להערכת נפח הטובין, קביעת דרך השילוח המומלצת ביותר (אוויר ים) וכו’.
  • החלטה על האריזה הנדרשת
  • תיאום מראש של יום האריזה, העברת החפצים למכולה והובלת החפצים לנמל האווירי או הימי.
  • טיפול בהליכים הבירוקרטיים, הכוללים טיפול במכס היצוא, בתיאום פרוצדורות בנמל שממנו יוצאת המכולה, נושאי ביטחון ועוד.

חברת טימנט בע”מ מעניקה שירותי אריזה ושילוח לגורמים פרטיים ועסקיים. אנשי החברה, מקצועיים ומיומנים, מטפלים בהכנת שילוח חפצים לחו”ל, מהשלב הראשון ועד השלב שהמכולה צריכה להגיע ליעדה.

כתיבת תגובה