חפצים אישיים

מקצועיות ואיכות

אנו מציעים לכם שירות שילוח מושלם מכל מקום ולכל מקום בעולם בשירות Door To Door, לכל סוג של תכולה ליוצאים ולשבים. טימנט מציעה לכם שירות אחראי מקצועי ומהיר, בהעברת ה חפצים אישיים שלכם, חפצים יקרי ערך, ציוד עדין, רהוט גדול ומסיביים ועוד.

טימנט מלווה את הלקוח החל מהשלבים הראשונים של תכנון המעבר. נציג מטעמנו יגיע לביתכם לייעוץ, הערכה ותכנון ראשוני של המעבר, ללא כל התחייבות. סוקר מטעמנו יעריך את נפח המטען המשוער, לוחות הזמנים להעברה, סוג האריזות הנחוצות, והערכות לוגיסטיות מתאימה.

אנו מבינים שהכנה מוקדמת ותכנון מפורט יקבעו את הצלחת המעבר. לטימנט ניסיון של שנים בהעתקה ובהובלת תכולת דירות של משפחות רבות לארץ וממנה.

אנו חברים בארגונים HHGFAA – Household Goods Forwarders Association Of America Inc, וכמו כן בארגון AMSA American Moving and Storage Association. ומחוייבים לסטנדטים ISO9001:2000 , בתקן ISPM15  המחייבים  אותנו לשמור על איכות השירות הגבוהה, ומאפשר לנו להציע פתרונות בכל העולם.

כל השירותים תחת קורת גג אחת:

  • תכנון לוגיסטי – טיפול מול רשויות המכס המקומי,תיאום מול חברות הספנות / התעופה.
  • שירות DTD – רשת סוכנים בכל העולם המבטיחה ירות ברמה גבוהה ביעד בחו”ל, טיפול מול הרשויות הובלה ופריקה בבית הלקוח.
  • שירותי אריזה – שימוש בחומרי אריזה מתקדמים המותאמים לסוג המשלוח, ימי או אווירי. חפצים עדינים ויקרי ערך יארזו באריזות מיוחדות, האריזה תתבצע ע”י צוותי אריזה מקצועיים ומיומנים.
  • שירותי אחסון – אפשרות לאחסון התכולה לפני שליחתה לחו”ל או לאחר הגעתה ליעד.
  • שירותי ביטוח.
  • שילוח מטענים חריגים כגון: מכוניות, אופנועים, פסנתרים וכיוצא בזה.

לנוחיותך נעמיד לרשותך איש קשר מטעמנו שיעקב ויעדכן בזמן אמת. אנו בטוחים שכל היתרונות הללו יאפשרו מעבר לכם קל ונוח.

נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת – טימנט בע”מ
בונים גשרים לחיים חדשים – זה מה שאנו עושים ולא פחות. כל הובלה מתחילה בביקורו של מנהל הובלות בביתך, שכן אנו בטימנט מאמינים בקשר ישיר מול הלקוח וזה מי שאנחנו – אנשי אמיתיים הפועלים בזמן אמת.
בעלי החברה וההנהלה שלנו עוסקים בתחום ההובלות הבינלאומי כבר למעלה מארבעים שנה. היה לנו את הכבוד להוביל מכל קצוות תבל ולכל קצוות תבל חברות ישראליות ומשרדי ממשלה מהשורה הראשונה.
טימנט מבקשת להעניק לך שירותי הובלות א”א ותעשה כל מאמץ על מנת לזכות באמונך בכל שעל. ללקוח שלנו מובטח רווח מלא ושירותים איכותיים מן המעלה הראשונה. אנו נדאג לנהל את ההובלה מהצעד הראשון ועד אשר החבילה האחרונה תגיע ליעדה בשלום.
התקשר עכשיו והצטרף לשורת לקוחותינו על מנת שנוכל להתחיל ולבנות את הגשר הזה בינינו.

כתיבת תגובה