חברת שילוח

מתי אתם צריכים חברת שילוח בינלאומי?
 
אנחנו נעזרים בשירותיה של חברת שילוח כשאנחנו מעוניינים לשלוח חבילה או מכולה לחו”ל, או כשאנחנו מתכננים רילוקיישן למדינה אחרת. במקרים אלה, אנחנו נצטרך את שירותיה של חברת שילוח בינלאומי מקצועית ומיומנת.

מתי אנחנו נזקקים לשירותיה של חברת שילוח?

שירותיה של חברת שילוח בינלאומי, נדרשים לנו כשאנחנו עומדים לשלוח מכולה או עומדים לפני רילוקיישן למדינה אחרת.
ישנם הבדלים בין חברת שילוח אחת לחברה אחרת, גם בהיקף השירותים שהיא מעניקה וגם בין סוגי השירות המוענקים ע”י חברות שילוח שונות.
ישנן חברות שילוח המתמחות בתחום של עמילות מכס וישנן חברות, שאינן מתמחות בתחום, דבר המחייב אותנו למצוא חברה שתוכל להעניק לנו מענה מושלם על התהליך המורכב של משלוח מכולה או מעבר דירה לחו”ל.
לפני שאתם בוחרים חברת שילוח בינלאומי, מומלץ לערוך סקר שווקים בין החברות השונות, המציעות בערך את אותם השירותים, אך עדיין לכל אחת מהן, יש את הניסיון וההתמחות שלה בכל הנושאים הנוגעים לשילוח בינלאומי.

אילו שירותים מעניקה לנו חברת שילוח?

חברת שילוח בינלאומי מעניקה שירותים שונים כמו:

  • שירותי אריזה ופריקה
  • שירותי עמילות מכס
  • שירותי אחסנה
  • שירות לקוחות דובר עברית בישראל ובמדינות שמולן חברת השילוח עובדת.
מראש, חשוב שתגייסו חברת שילוח בינלאומי שמעסיקה אנשי מקצוע מנוסים ומיומנים, שיכולים לספק לכם תשובות ענייניות ומדויקות בכל עת, ושתהיה לכם כתובת לפני, תוך כדי ולאחר ביצוע המשלוח.
במיוחד כשמדובר בהעברת דירה למדינה אחרת, או משלוח של מכולה עם ציוד יקר ערך, חשוב מאד שתהיו מעודכנים לגבי המיקום והמצב של המשלוח שלכם.אם אתם זקוקים לשירותי אחסנה של חברת השילוח, מומלץ שתקבלו כבר בתחילת התהליך, את המקומות שבהם החברה מחזיקה את המכולות שהיא אמורה להעביר לחו”ל. חשוב גם, לקבל מהחברה אחריות מלאה על הפריטים שהיא מאחסנת מהרגע שהם עברו למשמורת שלה.

חברת טימנט בע”מ מעניקה שירותי שילוח בינלאומי שונים ומגוונים. בין היתר טימנט בע”מ, מעניקה שירותי שינוע, אריזה ופריקה, עמילות מכס, שירותי אחסנה ושירותים נוספים, החיוניים לכל מי שצריך לשלוח אריזות, ומכולות לחו”ל.

כתיבת תגובה