חברות שילוח

חברות שילוח – בארץ, בחו”ל ובכל מקום

שילוח ומשלוח חבילות ברמה הבינלאומית, הינה פעולה רגישה במיוחד, וזאת מאחר שעוברת כמה ידיים, אזורי אקלים משתנים ותנאי משלוח שונים. האחריות על הסדר והארגון בזמן המשלוח ועם ההגעה אל היעד.

טימנט דואגת שהחבילה והמשלוח שלכם יגיעו בזמן בשלמות ואל יעדם המקורי ביעילות המרבית.

פתרונות אחסנה בעת שילוח בין לאומי

מחפשים חברות שילוח? חשוב מאוד שתבחרו חברת שילוח בעלת ניסיון ובעלת קשרים רלוונטיים ענפים עם הארצות או הארץ אליה אתם מעבירים את החבילה. רמת הקשרים ואיכות הקשרים הבין לאומיים עם המדינות השונות חשובות במיוחד בעבודה מול חברות השילוח גם בתחום העבודה מול הנמלים, יכולת שחרור מהיר של משלוחים וחבילות ויכולת אחסון של חברות שילוח.

חברות שילוח, כמו חברת טימנט, מספקת לכם אפשרויות אחסנה מגוונות במדינות אירופה וארה”ב, מקומות אלה נמצאים בשליטה ומעקב מתמיד של חברת טימנט ומאפשר לנו לעדכן אתכם בדבר המשלוח בכל רגע נתון ואפילו לאפשר לכם לבדוק את הנותנים הללו בעצמכם ברשת!

שילוח עבור תערוכות בין לאומיות
 
שילוח יצירות לתערוכות בין לאומיות הינה בין האפשרויות המגוונות בחברת טימנט. עבודה עם תערוכות, אריזת היצירות, מעקב אחר המצאות המשלוח בכל רגע ורגע במיוחד בתחום התערוכות ויצירות אמנות היא אחת ההתמחויות העיקריות שלנו. אנו דואגים לחבילה בין אם האמן יחכה לה באותו יעד ובין אם היא “נוסעת לבדה”. משלוח יצירות כאלה ועבודה מול תערוכות בחו”ל מחייבת את חברות שילוח להיות עם האצבע על  הדופק בכל שלב ושלב החל משלב האריזה, שלב השילוח עצמו, האחסנה וההובלה אל היעד, וכמובן, החזרת היצירה בחברה אל הארץ.

 
בעת בדיקת פרטיהן של חברות שילוח שונות, ישנה חשיבות על בדיקת מידת הניסיון שלהן ויכולת העבודה עם תערוכות ושילוח חפצי ויצירות אמנות. חברת השילוח, טימנט, תספק לכם את השירות היעיל ביותר ואת השקט הנפשי לו את ם זקוקים, עם עדכונים שוטפים ואחריות מרבית על החבילה.
 

אריזה וארגון המשלוח:
 
עוברים לחו”ל? חוזרים לארץ? מתארגנים לתערוכה בינלאומית? השאירו את האריזות וארגון החבילה לטימנט, אתם תדאגו למידת המוכנות הנפשית שלכם, הפרטים הקטנים, הדרכונים והמסמכים. השאירו את נושא השילוח למומחים!
 
מחפשים חברות שילוח בדחיפות?
צרו קשר כבר עכשיו
 או השאירו פרטי ואנו נחזור אליכם עם מידע וייעוץ ללא התחייבות בהקדם האפשרי!

 

כתיבת תגובה