אריזת חפצים

אריזת חפצים לפני שילוח בינלאומי – משלוח אריזת חפצים גדולה לחו”ל

אם אתם עתידים לשלוח חבילה לחו”ל, באמצעות חברת שילוח בינלאומית, סביר להניח, שחברת השילוח שלחה לביתכם אריזת חפצים המיועדות לאריזת החפצים שאתם אמורים לשלוח באמצעותה. כעיקרון, חברות שילוח מספקות ללקוחותיהן אריזת חפצים מקרטון, שבאמצעותן הפריטים שאמורים להישלח, ייארזו. במידה, ומדובר במשלוח של חפץ גדול במיוחד, יגיעו לבית הלקוח, אנשי מקצוע והם יבצעו בעצמם את אריזת החפץ באמצעות אריזת חפצים מיוחדת.

במסגרת השירות של חברות שילוח, הלקוח מקבל ייעוץ חינם לגבי הנהלים הקשורים להעברת משלוחים לחו”ל. הייעוץ מתייחס למשלוחים היוצאים לכל יעד בעולם, מהרגע שהוא מועבר לידי חברת השילוח.

החשיבות של ביצוע אריזה מדויקת של אריזת חפצים המיועדות לשילוח

עוד בטרם הגעתם לשלב של תחילת אריזת החבילות המיועדות לשילוח, רצוי שתקבלו ייעוץ מכמה חברות שילוח, על מנת להתעדכן בכמה שיותר פרטים, הקשורים לנוהלי השילוח, במיוחד אם זו פעם ראשונה שאתם שולחים חבילה במסגרת זו. לרוב, חברות שילוח עובדות עם אותם נהלים, מול אותם גורמים. ההבדלים הם קשורים לחברות עצמן, כמו ניסיון החברה בתחום השילוח, מיומנותם של האורזים והמשלחים, וכיצד החברה מתנהלת במקרים של תקלות בלתי צפויות. כמו, משלוח שאינו יצא בזמן, אריזת חפצים שמוחזרות בגלל אריזה לקויה ונושאים אחרים.

נציג החברה יגיע לביתכם, לבדיקת החפצים שמיועדים למשלוח, ויחליט אילו סוג של אריזת חפצים לשלוח לביתכם. לפי שיקול דעתו של נציג החברה, יוחלט אם חפץ גדול במיוחד, יעבור את תהליך האריזה במחסני החברה.

כיצד מכינים אריזת חפצים המיועדות לשילוח

כאמור, אל ביתכם, מגיעות אריזת חפצים מקרטון, שבהן אתם אמורים לארוז את החפצים שאתם עתידים לשלוח לחו”ל. אתם מקבלים הסבר מפורט כיצד לארוז מאחד של נציגי החברה, ובתום האריזה, משאית של החברה, תגיע עם נציג החברה, והם ישקלו ויבדקו אם האריזה עומדת בדרישות חברת השילוח והמכס.

ביצוע של אריזה לא נכונה, עלול לעכב את המשלוח החבילה. לכן, נציגי החברה, עושים בדיקה מקיפה ויסודית, אם החבילה נארזה לפי הנהלים המקובלים.

חברת טימנט בע”מ, מעניקה שירותי אריזת חפצים ושילוח בינלאומי לארגונים וללקוחות פרטיים. אנחנו מעניקים מגוון שירותים הניתנים תחת קורת גג אחת, ברמה מקצועית גבוהה ביותר. חברתנו מעניקה, שירותים של אריזה, שינוע ושילוח בינלאומי.

כתיבת תגובה