אריזות

משלוח אריזות גדולות לחו”ל

אם אתם עתידים לשלוח חבילה לחו”ל, באמצעות חברת שילוח בינלאומית, סביר להניח, שחברת השילוח שלחה לביתכם אריזות המיועדות לאריזת החפצים שאתם אמורים לשלוח באמצעותה. כעיקרון, חברות שילוח מספקות ללקוחותיהן אריזות קרטון, שבאמצעותן הפריטים שאמורים להישלח, ייארזו. במידה, ומדובר במשלוח של חפץ גדול במיוחד, יגיעו לבית הלקוח, אנשי מקצוע והם יבצעו בעצמם את אריזת החפץ באמצעות אריזות מיוחדות.

במסגרת השירות של חברות שילוח, הלקוח מקבל ייעוץ חינם לגבי הנהלים הקשורים להעברת משלוחים לחו”ל. הייעוץ מתייחס למשלוחים היוצאים לכל יעד בעולם, מהרגע שהוא מועבר לידי חברת השילוח.

החשיבות של ביצוע אריזה מדויקת של אריזות המיועדות לשילוח

עוד בטרם הגעתם לשלב של תחילת אריזת החבילות המיועדות לשילוח, רצוי שתקבלו ייעוץ מכמה חברות שילוח, על מנת להתעדכן בכמה שיותר פרטים, הקשורים לנוהלי השילוח, במיוחד אם זו פעם ראשונה שאתם שולחים חבילה במסגרת זו. לרוב, חברות שילוח עובדות עם אותם נהלים, מול אותם גורמים. ההבדלים הם קשורים לחברות עצמן, כמו ניסיון החברה בתחום השילוח, מיומנותם של האורזים והמשלחים, וכיצד החברה מתנהלת במקרים של תקלות בלתי צפויות. כמו, משלוח שאינו יצא בזמן, אריזות שמוחזרות בגלל אריזה לקויה ונושאים אחרים.

נציג החברה יגיע לביתכם, לבדיקת החפצים שמיועדים למשלוח, ויחליט אילו אריזות לשלוח לביתכם. לפי שיקול דעתו של נציג החברה, יוחלט אם חפץ גדול במיוחד, יעבור את תהליך האריזה במחסני החברה.

כיצד מכינים אריזות המיועדות לשילוח

כאמור, אל ביתכם, מגיעות אריזות קרטון, שבהן אתם אמורים לארוז את החפצים שאתם עתידים לשלוח לחו”ל. אתם מקבלים הסבר מפורט כיצד לארוז מאחד של נציגי החברה, ובתום האריזה, משאית של החברה, תגיע עם נציג החברה, והם ישקלו ויבדקו אם האריזה עומדת בדרישות חברת השילוח והמכס.

ביצוע של אריזה לא נכונה, עלול לעכב את המשלוח החבילה. לכן, נציגי החברה, עושים בדיקה מקיפה ויסודית, אם החבילה נארזה לפי הנהלים המקובלים.

חברת טימנט בע”מ, מעניקה שירותי אריזות ושילוח בינלאומי לארגונים וללקוחות פרטיים. אנחנו מעניקים מגוון שירותים הניתנים תחת קורת גג אחת, ברמה מקצועית גבוהה ביותר. חברתנו מעניקה, שירותים של אריזה, שינוע ושילוח בינלאומי.

כתיבת תגובה