ארגזי עץ

ארגזי עץ לאריזה ואחסון 

ארגזי עץ משמשים אותנו למטרות שונות, כשהעיקריות שבהן, הן, אריזה ואחסון. ארגזי עץ, משמשים אותנו עבור אריזות שונות, כשידועה מכולם, היא האריזה שלפני הובלה לפני מעבר דירה.
כשאנחנו עומדים לפני מעבר דירה, אנחנו מזמינים מחברת ההובלה שתספק לנו את שירותי ההובלה, כמות גדולה של ארגזי עץ, שבהם נוכל לאחסן את הפריטים הרבים שאנחנו מתכוונים להעביר מהדירה הישנה לדירה החדשה.
מומלץ, תמיד להזמין כמות גדולה יותר של ארגזי עץ. מכיוון, שככל שאנחנו חושבים שתספיק לנו כמות מסוימת של ארגזי עץ, בסוף מתברר לנו, שאנחנו צריכים כמות הרבה יותר גדולה.

היתרון של ארגזי עץ מקרטו לעומת ארגזים אחרים

חברות הובלה מעבירות ללקוחותיהן, את הכמות הנדרשת של ארגזי עץ לאריזה, לפי בקשתם, בתחילת תהליך האריזה.
חשוב לסמן על כל ארגז מה הוא מכיל, כי אחרת, בתום מבצע האריזה, כשהארגזי עץ יגיעו לביתכם החדש, לא תדעו איפה למקם את הארגזי עץ הלא מסומנים וגם לא תדעו, מה מכיל כל אחד מהם, ואם חסרים לכם פריטים כלשהם, שנאבדו, או שנשארו בבית הקודם.

ארגזי עץ לאחסון מחומרים שונים 

פרט לארגזי עץ מיוחדים, שמיועדים לאריזה לפני הובלה, קיימים ארגזי עץ נוספים, שעשויים מחומרים שונים. קיימים ארגזי עץ לאחסון, העשויים מעץ, מפלסטיק, וממתכת. סוגי ארגזים נוספים המיועדים לאחסון, הינם, ארגזים מקש ומבמבוק, המיועדים לאריזה של חפצים קלים, כמו צעצועים לילדים או כדומה.

כיצד בוחרים ארגזי עץ?

אנחנו בוחרים באילו ארגזי עץ להשתמש, לפי התפקיד שאנחנו מייעדים להם.
במידה ואנחנו מתכוונים לשלוח חפצים או תכולה לחו”ל, אנחנו מזמינים חברת שילוח, על מנת לקבל ייעוץ והצעת מחיר על עלות המשלוח.
לאחר שאנחנו שוכרים את שירותיה של החברה, אנחנו מקבלים הביתה ארגזי עץ לאריזת התכולה שאנחנו מתכוונים לשלוח, כשחברת השילוח היא זו הקובעת, באילו ארגזי עץ אנחנו נארוז את המשלוח.

חברת טימנט בע”מ, הינה חברה המעניקה שירותי אריזות ושירותי שילוח והובלה בינלאומיים. אנחנו מעבירים ללקוחותינו ארגזי עץ איכותיים לאריזת משלוחים שהם עתידיים לשלוח לחו”ל, באמצעותנו.

כתיבת תגובה